Taikos al. 24, Panevėžys
Tel.: 8 (45) 46 69 33, +370 610 669 33
El. paštas info@dentavita.lt

Darbo laikas:
I, II, III, IV - 8:00 - 20:00
V - 8:00 - 19:00
VI, VII - Nedirbame

Naujienos

Vėl džiugina atstatyta kramtymo funkcija

Sparčiai tobulėjant odontologinėms technologijoms, didėja ir pacientų reikalavimai, priverčiantys gydytojus odontologus ne tik peržiūrėti iki tol naudotus gydymo metodus, bet ir nuodugniau gilintis į naujoves. Juk dažniausiai pas odontologus apsilankoma, kai suskausta dantį ar iškyla kitų odontolginių problemų. Kadangi visa tai asocijuojasi su nemaloniu jausmu ar net skausmu, kiekvienas pacientas odontologijos klinikoje nori praleisti kuo mažiau laiko.

Panevėžietės Ritos situacija analogiška: ji norėjo rezultato – be skausmo atstatytos kramtymo funkcijos – per protingai trumpiausią laiką. Moteris, norėdama išvengti rizikų ir ilgai džiaugtis nauju dantimi, daug dėmesio skyrė ieškodama kvalifikuotų ir patyrusių specialistų. „Šiai dienai Panevėžyje yra begalės odontologijos klinikų, sugaišau nemažai laiko ieškodama tinkamiausios klinikos, tačiau dabar galiu drąsiai pasakyti, kad esu patenkinta savo sprendimu – odontologijos klinika DENTAVITA viršijo mano lūkesčius“, – džiaugiasi Rita.

Į kliniką moteris kreipėsi su konkrečia problema – stipriai išlūžęs dantis ėmė trukdyti kokybiškai gyventi. „Puiku, kad terapinio gydymo, chirurgijos, implantacijos, protezavimo ir kitus specialistus radau po vienu stogu. Nuoširdžiai nustebino jų visų atliekamų darbų suderinimo galimybės. Geriausia yra tai, kad viskas buvo atlikta kokybiškai, greitai ir svarbiausia – vienoje vietoje“, – tikina panevėžietė.

Pirmiausia buvo įvertinta sveikatos būklė, atlikta panoraminė nuotrauka, pristatytas pirminis protezavimo planas, aptarta gydymo eiga, laikas bei kaina. Tuomet buvo atliktas atraumatinis danties šalinimas. Šiuo būdu buvo siekta pagrindinio tikslo – pašalinti dantį taip, kad būtų išsaugoti dantį supantys audiniai, nepažeistos dantenos ir žandikaulio kaulas. Gydyta vieta greičiau ir be komplikacijų gijo, o nemalonūs pojūčiai aplenkė pacientę.

Dantų gydymas mikroskopu

Mikroskopas – didinimo priemonė, kuri yra viena iš būtinybių šiuolaikinėje odontologijoje. Dažniausiai mikroskopas taikomas endodontijoje gydant dantų šaknų kanalus, nes kokybiškas kai kurių procedūrų atlikimas be vaizdo padidinimo prietaisų neįmanomas. Pasitelkiant mikroskopą galima pamatyti tai, ko neįmanoma matyti plika akimi: siauras kanalų įeigas, papildomus kanalus, dantų šaknų skilimus, amžinių pakitimų ar traumos pasekoje kalcifikuotus kanalus. Diagnozuojamos ir kokybiškiau gydomos perforacijos, šalinami kanale atsidalinę instrumentai, atliekamas kanalų pergydymas, kurio metu specialiais ultragarsiniais instrumentais yra šalinamas senas užpildas. Endodontinis gydymas iš gydytojo reikalauja daugiau laiko, susikaupimo ir meistriškumo. Kai kurie sudėtingi atvejai yra gydomi kelių vizitų metu.

Vienmomentė implantacija

Mažiau chirurginių procedūrų, streso, vizitų, trumpesnis gydymo laikas ir geresnis estetinis rezultatas. Tai pagrindiniai vienmomentės dantų implantacijos pranašumai.

Kas yra vienmomentė implantacija?
Tai pažangus gydymo metodas, kurį taikant per 1 vizitą galima atlikti dvi procedūras: pašalinti nesveiką dantį, jo užuomazgas ar šaknį ir iškart į tą pačią vietą įsriegti implantą. Taikant šį gydymo metodą, po danties rovimo pacientui dažniausiai nebereikia laukti 2–6 mėnesių tam, kad būtų galima saugiai atlikti implantaciją.

Kokie vienmomentės dantų implantacijos pranašumai?
Šis gydymo metodas daugeliu atvejų pranašesnis už įprastą implantaciją – pirmiausia 2–6 mėnesiais trumpesnis gydymo laikas. Atlikdami vienmomentę, ne tik sumažiname vizitų bei chirurginių intervencijų skaičių, bet ir sukeliame pacientui mažiau nepatogumų, streso. Antra, vienmomentės implantacijos metu išlaikoma natūrali dantenų forma, kurią, atliekant įprastąją implantaciją, atkurti būtų labai sudėtinga.

Kodėl gydytojai, kurie atlieka įprastąsias implantacijas, nesiūlo vienmomenčio gydymo metodo?
Kiekvienas pacientas, kuriam reikia pašalinti dantį ir įsriegti implantą, vietoj įprastosios implantacijos mieliau rinktųsi vienmomentę, tačiau ne kiekvienas gydytojas, atliekantis įprastąją implantaciją, gali atlikti vienmomentę. Siekiant nepriekaištingo rezultato, svarbi ne tik gydytojo patirtis bei sukauptos žinios, bet ir implantų sistema. Gydytojas, naudojantis „MegaGen“, vienmomentės implantacijos metodą gali taikyti atkurdamas vieną, kelis ar visus dantis.

Kokia vienmomentės implantacijos eiga?
Per pirmą vizitą atliekama visa chirurginė dalis: pašalinamas nereikalingas dantis ar dantys, įsriegiamas reikiamas skaičius implantų. Pacientui pageidaujant, to paties vizito metu arba po savaitės gali būti pritvirtinamas ir laikinas dantis, kad implanto gijimo laikotarpiu būtų gražus estetinis vaizdas. Po 2–3 mėnesių, prigijus įsriegtam implantui, laikinas dantis pakeičiamas nuolatiniu.

 

Kas yra dentofobija?

Ką pirmiausia pastebite susitikę kitą žmogų – aprangą, figūrą, plaukus? JAV mokslininkai, tyrinėjantys pirmo įspūdžio svarbą bendravimo procese teigia, kad 25 procentai žmonių sutikę kitą pirmiausia kreipia dėmesį į veido išraišką ir šypseną. Autoriai pabrėžia, kad besišypsantis žmogus yra suvokiamas kaip simpatiškesnis, malonesnis, paslaugesnis ir šie apibūdinimai besišypsančiajam yra duodami avansu.
Kiekvienas esame sutikę žmonių, kurie ne tik nesišypso, bet ir bando paslėpti savo šypseną, jaučia diskomfortą kalbėdami. Kodėl taip yra?
Dažniausiai taip nutinka dėl prastos dantų būklės, kurią iššaukia nereguliarus lankymasis pas odontologą. Vizitas atidedamas, kai problemos dar lengvai išsprendžiamos, o kreipiamasi pas specialistus tik tada, kai jau skauda ar problemos yra žymiai rimtesnės. Skaudančių dantų gydymas gali būti ne tik ilgesnis, nemalonesnis, bet ir brangesnis.
Kaip vieną iš priežasčių, kodėl vizitą pas odontologą atideda, daugelis nurodytų baimę. Baimė gydytojams – odontologams turi savo pavadinimą – dentofobija. Tai nėra retas reiškinys. Aš net galėčiau teigti, kad užtenka pabūti vieną diena odontologu, kad sutiktum pacientą su nerimo ar baimės išraiška veide. Svarbu tai pastebėti laiku ir pacientui padėti įveikti nemalonius potyrius klinikoje.
Iš kur atsiranda nerimas, baimė? Dažniausiai pastebimos kelios priežastys:
1. Baimė patirti skausmą. Ši baimė dažniausiai atsiranda kai anksčiau atlikto gydymo metu pacientas jautė skausmą ar tai buvo nemaloni procedūra. Kai kuriems tai gali būti išgirstos „siaubo“ istorijos apie dantų gydymą. Tokio tipo baimę dažniau turi vyresnio amžiaus pacientai, kuriems teko susidurti ne su tokia šiuolaikiška gydymo metodika, technika, kokia yra naudojama šiandien.
2. Baimė adatoms, kurią paprastai galėtume įvardinti nuskausminimo procedūrą. Ji užtrunka labai trumpai, bet kai kuriems kelia didelį nerimą ar net baimę. Asmenims turintiems aukštą skausmo slenkstį tai gali būti vos juntama, o turintiems žemą – tenka pirmą adatos prisilietimą palydėti nemaloniu jausmu. Dalis pacientų bijo, kad nuskausminamieji suveiks vėliau nei bus pradėta procedūra.
3. Gėdos jausmas. Burnos ertmė yra intymi žmogaus kūno dalis. Kai kurie žmonės jaučiasi keistai, nepatogiai, kai nepažįstamasis žiūri į jų „vidų“. Tai gali būti susiję ir su atidėliojimu kreiptis dėl gydymo, nes jaučiasi nepatogiai dėl prastos dantų būklės, o ji negydoma tik blogėja.
Kiekvienas turime baimių, reikia tik žinoti kaip su jomis gyventi, jas įveikti. Kadangi sutinkame tokių pacientų kiekvieną dieną, privalome žinoti kaip jiems padėti. Jeigu jaučiatės taip, lyg būtumėte vienas iš jų, turėtumėte papasakoti savo gydytojui apie patiriamus jausmus, nerimą ar baimę.
Yra keli būdai, kaip spręsti tokias problemas, priklausomai nuo nerimo ar baimės mąsto.
1. Vieniems pacientams užtenka pasitikėti juos gydančiu odontologu. To pasiekti galima nuoširdžiai bendraujant su pacientu jau pirmo vizito metu. Nuosekliai aptariant būsimo gydymo eigą, paaiškinat procedūras, komentuojant atliekamą darbą gydymo metu. Su tokiu pacientu būtina aptarti ir koks susitikimų laikas yra tinkamiausias: vizitus skirti rytinėmis valandomis, kad visą dieną paciento nelydėtų baimės ir nerimo jausmas; pradžioje suplanuoti paprastesnes procedūras. Daugelis, bijančių pacientų, teigia, kad jeigu užmezgamas pasitikėjimo ryšys su gydytoju, tai po kelių susitikimų su gydytoju odontologu baimė truputėlį sumažėja ir galima ilginti vizito laiką bei atlikti sudėtingesnes procedūras.
2. Kitiems pacientams, jaučiantiems didesnį nerimą, mano nuomone galima siūlyti prieš vizitą išgerti silpnų raminamųjų medikamentų, kad didelė baimė nesukaustytų atsisėdus į odontologo kėdę.
3. Turintiems panišką baimę taip pat yra išeitis, tai gydymas su sedacija, kai pacientas pačios procedūros neatsimena, nes jos metu „miegojo“.
Yra problema, yra ir sprendimas, tik reikia žengti pirmą žingsnį!
Elidijus Drevinskas,
gydytojas odontologas

„Sekundė“: Atpildas už pastangas – gražūs dantys

Panevėžio rajono gyventoja sulaukė neįtikėtinos dovanos. Daugiavaikei mamai, prieš daugiau nei dvejus metus gydytai nuo alkoholizmo, pasiūlytos odontologinės paslaugos, kurių vertė – daugiau nei 14 tūkst. eurų. Tai bendras Panevėžio rajono savivaldybės ir verslo socialinis projektas. Jo tikslas – įkvėpti jėgų ir pasitikėjimo daugiavaikei mamai, sustiprinti jos ryžtą keičiant gyvenimo būdą, paskatinti siekį dorai ir atsakingai auklėti vaikus.

Paįstrio seniūnijos Puodžiūnų kaime gyvenančiai septynių vaikų mamai Giedrutei Gumbinienei bus suteiktas nemokamas odontologinis gydymas. Jis planuojamas kelių etapų, o galutinis rezultatas – implantuoti dantis. Tam prireiks kelių mėnesių. Vežiojimo ir kitomis paslaugomis, susijusiomis su projekto įgyvendinimu, rūpinasi Panevėžio rajono savivaldybė.
G. Gumbinienė prisipažįsta, kad ši žinia jai buvusi labai netikėta, tačiau nedvejodama sutiko. Vaikai, kurie moteriai yra didelė paskata gyventi kitaip, taip pat skatino mamą pasirūpinti savimi. Moters vyriausia dukra jau ištekėjusi ir padovanojusi du anūkus, o jauniausias vaikas – pirmokas.
„Galima sakyti, kad dantų nebeturėjau. Keli priekyje buvo likę, bet ir tie po metų kitų būtų iškritę“, – kalbėjo moteris.
Vakar jai odontologijos klinikoje sudėti laikini dantys, tad po tiek metų, pragyventų praktiškai be dantų, jautėsi keistai – reikia vėl pratintis.
„Nejaukiai jautiesi, kai neturi dantų. Bendraudama stengiuosi užsidengti ranka, nerodyti, kad jų nėra“, – pasakoja moteris.
Stebuklai vyksta
Odontologijos klinikos savininkas, gydytojas odontologas Marijus Kubilius sako, kad įstaiga kasmet rengia labdaros akcijas, tačiau šiemet ji kiek kitokia – skirta vienam žmogui. Tariantis su rajono Savivaldybės darbuotojais, išrinktas žmogus, kuriam padedama įgyvendinti svajones.
„Jei žmogus kabinasi į gyvenimą ir nori gyventi kokybiškiau, parodome, kad stebuklai vyksta“, – sako gydytojas.
Darbų sąmata didelė, tačiau tiek tektų sumokėti standartiškai. Pasak M. Kubiliaus, klinikos specialistai dirbs su paciente nemokamai – tai bus jų labdara. Dantų implantus dovanoja šveicarų kompanija, ji mielai sutiko prisidėti prie tokios akcijos
Gydytojo teigimu, moteris beturi tris dantis, jie bus išrauti. Tačiau kol kas palikti laikiniems protezams tvirtinti. Vakar jie buvo įdėti, kad palengva pratintųsi. Vėliau laukia dantų implantavimo operacija. Kada tai bus, medikai neprognozuoja. Jei Motinos dienai nebus spėta, šiemet laukia dar viena svarbi proga – gruodį G. Gumbinienė švęs 50-metį.
Dovanos verta
Paįstrio seniūnas Virginijus Šležas, padėjęs atrinkti kandidatę, tvirtina, kad G. Gumbinienė buvo verta tokios dovanos. Ji augina visą būrį vaikų, be to, padarė labai didelę pažangą.
„Ilgus metus nelabai gerai gyvenusi, nutarė vieną kartą kitaip pažiūrėti į gyvenimą.
Ji rado jėgų pasigydyti nuo tam tikros ligos ir dabar yra pavyzdys. Viskas jai įdomu, dalyvauja bendruomenės gyvenime, labai rūpinasi vaikais, tvarko būstą“, – džiaugiasi seniūnas.
Idėją rajono Savivaldybei finansiškai padėti iš alkoholizmo liūno norintiesiems išsikapstyti pasiūlęs seniūnas džiaugėsi, kad tiek administracija, tiek politikai palaikė iniciatyvą paremti norinčius gydytis asmenis. Tačiau jau seniai turėjęs mintį, kad reikia dar daugiau pagalbos.
„Fizinę operaciją padarėme, bet tas žmogus turi normaliai sugrįžti į mūsų visuomenę. Kaip ir geras sportininkas: žaidžia daug metų rinktinėje, baigia sportuoti ir atsiduria vakuume, keičiasi gyvenimo būdas. Taip ir čia, keičiasi draugai, pažįstami, visas gyvenimas. Jei jau nutiesėme kelią ateiti į normalią visuomenę, turime vesti iki galo“, – pabrėžė V. Šležas.
V. Šležas nesibaimina, kad dabar seniūniją užplūs daugiau norinčiųjų susitvarkyti dantis ar ko nors kito. Jis tikisi, kad kitus verslininkus užkrės geras pavyzdys ir šie norės prisidėti. O patiems bus stimulas tokių rėmėjų ieškoti.
„Kursime kriterijus. Tegul tik atsiranda, tegul žmonės pasuka tuo doros keliu, tikrai rasime būdų“, – apie galimas eiles kalba seniūnas.
Jis puikiai pamena atvejį, kai pats sumokėjo už vienos daugiavaikės moters gydymą. Iš mamos buvo paimti vaikai, jauniausiam buvo vos kelios savaitės. Seniūno pastangos pasiteisino – moteris nebegeria ir augina vaikus.
„Šiurpus vaizdas. Neatsigavau dvi tris savaites, kai išvežė vaikus. Vaikai apsikabinę motiną klykė: „Mama, tu nebegerk, kad mūsų neišvežtų!“, – pamena jis.
Pradėjus svarstyti, kaip pakeisti situaciją, sulaukė atsakymo – neturi pinigų kodavimui. Pasak V. Šležo, jei norima nemokamai, reikia gauti šeimos gydytojo siuntimą, paskui kreiptis į psichologą – praeina apie šešias savaites. Toks laikas ne kiekvienam, turinčiam priklausomybę, įveikiamas.
Daiva SAVICKIENĖ

„Sekundė“: Aukščiausio lygio odontologui nėra beviltiškų pacientų

Prieinama ir Lietuvoje

Kiekvienas nori sveikų, gražių dantų, bet su amžiumi, dėl ligų jų burnoje lieka vis mažiau, o kartais – vos keli ar visai nė vieno. Net ir galintieji sau leisti pasinaudoti visais šiuolaikinės medicinos pasiekimais odontologijos srityje neretai delsia ir kenčia diskomfortą, gėdijasi šypsotis.
Dažnas tiesiog pasiklysta informacijos ir reklamos gausybėje. Iš tiesų nusprendus susidėti dantis nelengva pasirinkti specialistą. Juk savo sveikatą norisi patikėti tik pačiam geriausiam.
Odontologijos klinikoje „Dentavita“ dirbantį Vilniaus implantologijos centro odontologą periodontologą Algirdą Puišį susiranda ne tik Panevėžio krašto, bet ir kaimynės Latvijos gyventojai.

Puišys – vienintelis Baltijos šalyse turi Osteointegracijos akademijos, vienijančios geriausius Europos implantologus, sertifikatą, liudijantį jo aukščiausią kvalifikaciją implantologijos srityje. Šioje srityje gydytojas dirba jau 15 metų.
Pasaulinį pripažinimą patvirtinantį dokumentą odontologas parsivežė užpernai iš Romoje vykusio tarptautinio kongreso. Lietuvio ir jo kolegų mokslinis tyrimas „Kraštinio kaulo stabilumas aplink dantų implantus“ 2012 metais akademijos konferencijoje Kopenhagoje iš 600 pranešimų buvo įvertintas pirmąja vieta.
A. Puišys ne tik pats tobulinasi, dalyvaudamas tarptautinėse konferencijose, dirba mokslinį darbą, bet ir savo sukauptomis žiniomis, patirtimi dalijasi su kolegomis.
Jaunas gydytojas pacientams mokslinių teorijų nedėsto. Draugiškas, šiltas bendravimas, aiškūs, suprantami atsakymai, išsamus paaiškinimas apie gydymą ir garantuota paslaugų kokybė – tokie jo pagrindiniai darbo principai. Iki šių metų A. Puišys Panevėžyje tik konsultuodavo, o dabar modernią medicinos įrangą turinčioje „Dentavitoje“ jau ir implantuoja, atlieka absoliučiai visas implantacijos operacijas, net ir su anesteziologo priežiūra, jei yra reikalinga ir pageidauja pacientas. „Dėl geros savijautos ir gražios šypsenos lietuviams tikrai nebūtina vykti į užsienį. Lietuvoje turime aukštos kvalifikacijos specialistų, tokias pat šiuolaikines technologijas“, – sakė jis. Beje, Lietuvos odontologai dar sovietmečiu protezavimo srityje naujų, pažangesnių metodikų taikymu gerokai lenkė kolegas iš kitų respublikų. Pasaulyje dantys pradėti implantuoti nuo 1970-ųjų. Maždaug prieš 15 metų šiai moderniausiai prarastų dantų atkūrimo technologijai pasiekus Lietuvą, A. Puišys pradėjo šioje srityje specializuotis. Gydytojas taip pat gilinasi į periodontologiją, minkštųjų audinių plastiką. Jis su kolegomis yra sukuręs porą naujų metodikų, kurių moko ir užsieniečius.

Palygina su namo remontu

Implantas yra šaknies pakaitalas, ant kurio laikosi karūnėlė, t. y. protezas. Implantai yra įsriegiami į žandikaulio kaulą, kai su juo suauga, o tai vidutiniškai užtrunka 1,5 – 3 mėnesius, yra uždedami protezai – estetiškos, nuo paciento savų dantų forma, dydžiu, spalva nesiskiriančios karūnėlės. Tai – dantys, kuriais kramtome ir kuriuos ne gėda rodyti šypsantis. A. Puišys savo pacientams rekomenduoja šveicariškus dantų implantus „Straumann“. Jie yra bene populiariausi pasaulyje dėl savo kokybės, ilgaamžiškumo, kelis kartus mažesnės komplikacijų rizikos. „Straumann“ implantų pranašumai įrodyti moksliniais tyrimais. Kad pacientai geriau suprastų, kaip yra atliekamas implantavimas ir protezavimas, A. Puišys šį procesą vaizdžiai palygina su namo remontu. Kai nutariame remontuoti namą, pirmiausia išnešame senus baldus, nuplėšiame senus tapetus, išgriauname nereikalingas pertvaras. Šiuo atveju yra pašalinami nesveiki dantys. Periodontolgas atkreipė dėmesį, kad būtina šalinti tik tuos dantis, kurių šaknų nebegalima išsaugoti. Jokiu būdu negalima rauti danties, jeigu jį dar galima atkurti, išsaugoti šaknį ir ant jos dėti protezą. „Jokie implantai neatstos savo danties. Implantas yra netekto danties pakaitalas. Labai gaila, kad kartais odontologai įtikina pacientus išrauti nuskilusius, pažeistus dantis, neįvertinę galimybių juos sugydyti. Tai bandymas pasipelnyti iš paciento nežinojimo“, – kalbėjo jis. Antras namo remonto etapas – tai naujos pertvaros, sustiprinimai, apšiltinimai, dantų gydyme tai žandikaulio kaulo paruošimas ir implanto – šaknies pakaitalo, ant kurio laikysis danties protezas, įsriegimas. Implantacija gali būti atliekama taikant sedaciją, jeigu iš karto sriegiama daug implantų, pacientas yra jautrus, pacientą pykina arba tiesiog jaučia didelę baimę. Nors sedaciją atlieka anesteziologas, tai nėra narkozė. Pacientas giliai nemiega, o tik yra atsipalaidavęs, nejaučia baimės. Miegas yra toks, iš kurio pacientas lengvai pažadinamas. Paprastai žmogus procedūros visiškai arba iš dalies neatsimena. A. Puišiui vienu kartu yra tekę daugiausia implantuoti 20 dirbtinių danties šaknų. Įsriegus implantą reikia laiko, kad jis prigytų, suaugtų su kaulu. Pasak A. Puišio, jeigu žandikaulio kaulas sveikas, jau po 1–1,5 mėnesio galima protezuoti. Jeigu gyja lėčiau, žmogus vyresnio amžiaus, laukiama 2–3 mėn., o jei tenka priauginti kaulą, gali
prireikti ir pusmečio. Po implantacijos skiriama skausmą ir uždegimą mažinančių vaistų.

Dantys per vieną vizitą – ne visiems

Nemažai odontologijos klinikų žmones gundo galimybe per vieną vizitą susidėti visus trūkstamus dantis. A. Puišys sako, jog iš tiesų galima pašalinti dantį, įdėti implantą ir iš karto protezuoti. Tokiu atveju ant implanto dedama laikinoji karūnėlė, paskui ji pakeičiama į nuolatinę. Tačiau nauji dantys per vieną vizitą – ne visiems. Pasak A. Puišio, kartais odontologai, norėdami įtikti pacientui, tiesiog paskuba, dėl to nukenčia paslaugos kokybė. „Kiekvienas pacientas yra kitoks, todėl reikia labai gerai įvertinti jo burnos ir visos sveikatos būklę“, – sakė jis. Dantų implantacijai kontraindikacijų nėra, tačiau sergantys lėtinėmis ligomis, rūkantys žmonės turi žinoti, kad gijimo procesas gali būti ilgesnis. A. Puišio pacientai dažnai teiraujasi, kiek jiems tarnaus implantuoti dantys. Pasak Gydytojo implantas turi tarnauti mažiausiai 10 metų, o maksimaliai – neribotą laiką. Tačiau danties karūnėlė – protezas – laikui bėgant, kaip ir nuosavas dantis, nusidėvi. Implantų ir protezuotų dantų ilgaamžiškumas labai daug priklauso ir nuo jų tinkamos priežiūros, todėl pacientas privalo tinkamai prižiūrėti savo burnos sveikatą, kas pusmetį būtina lankytis pas burnos higienistą, kas metus pas implantavusį ir protezavusį gydytoją.. A. Puišys pasakojo, kad Amerikoje jau praeina vadinamųjų holivudinių šypsenų mada. Lietuviams gal ir patiko akinamai balti amerikiečių dantys, tačiau jie patys ir iki šiol nepageidavo blizgančio balto šaldytuvo spalvos dantų. „Lietuviams, kaip ir daugumai europiečių, labiausiai patinka natūralios spalvos dantys. Svarbiausia, kad jie būtų sveiki, gražūs.
Šiais laikais yra visos galimybės turėti gražią šypseną. Nėra tokios burnos būklės, kurios negalėtume pagerinti ir implantuoti naujų dantų“, – kalbėjo gydytojas.

Skambinkite arba registruokitės

Registracija

Taikos al. 24, Panevėžys
Tel., faks.: (~45) 46 69 33,
Mob. tel.: +370 610 66933, +370 663 66000
El.paštas info@dentavita.lt
www.dentavita.lt

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta!
Įvyko klaida