Taikos al. 24, Panevėžys
Tel.: 8 (45) 46 69 33, +370 610 669 33
El. paštas info@dentavita.lt

Darbo laikas:
I, II, III, IV - 8:00 - 20:00
V - 8:00 - 19:00
VI, VII - Nedirbame

Naujienos

„Panevėžio rytas“: „Dentavita“ vasarą pasitinka sumažintomis paslaugų kainomis

Artėjant vasarai kiekvienas iš mūsų susimąsto apie savo sveikatą. Mums svarbu gerai jaustis, gražiai atrodyti. Ar skiriame pakankamai dėmesio ir  burnos sveikatai? Ar pagalvojame, kad burnos sveikata turi svarbią reikšmę viso organizmo sveikatai? Jau 25 –tą vasarą pasitinkantis odontologinės klinikos „Dentavita „ kolektyvas vasarą nori matyti daugiau  besišypsančių panevėžiečių ir kviečia pasirūpinti burnos sveikata.

Viena labiausiai paplitusių ligų pasaulyje, nuo kurios yra pažeisti daugiau nei 90 procentų viso pasaulio žmonių dantys – dantų kariesas arba dantų ėduonis. Dantų ėduonis atsiranda, kai dantų emalyje pradeda mažėti mineralinių medžiagų ( kalcio ar fosforo). Ilgainiui emalė lūžta ir susiformuoja ertmė.
Tyrimai rodo, kad ėduonies išsivystymą lemia keletas veiksnių: dantų apnašose esantys mikroorganizmai, angliavandeniai ir individualus imlumas ėduoniui.

Dantų implantai – patikimas būdas atkurti prarastus dantis

Dantų implantai – patikimas būdas atkurti prarastus dantis 

Įvairiuose istoriniuose šaltiniuose aprašomi bandymai atkurti prarastus dantis implantais dar Majų ar senovės Egipto civilizacijose. Tuometiniai gydytojai bandydavo pakeisti dantis dramblio kaulo ar vėžlio šarvo fragmentais. Taip pat buvo bandoma persodinti kito žmogaus dantis. Žinoma, tokios implantacijos retai būdavo sėkmingos.
Tikroji implantologijos pradžia prasidėjo XX a. viduryje, kai švedų profesorius P.I. Brånemark su kolegomis atliko eksperimentą su titanu ir nustatė, kad titanas gali tiesiogiai sąveikauti su kauliniu audiniu. Buvo sukurtas naujas terminas „oseointegracija“, kuris apibūdino fizinę ir funkcinę gyvo kaulo ir titano jungtį. Vėliau titaniniai implantai buvo panaudoti atkuriant prarastus dantis.
Dabar implantologija – neatsiejama daugelio pacientų gydymo dalis. Panaudojus dantų implantus galima atkurti vieną dantį, turintį defektą, ar visą dantų lanką. Pavieniai dantys atkuriami implantais ir taip apsaugomi greta esantys dantys nuo šlifavimo gaminant tiltinius protezus. Protezas ant implanto nejungiamas su nuosavais dantimis, todėl jis nesusilpnina ir nekenkia jiems. Kelių dantų defektai atstatinėjami tiltiniais protezais ant implantų. Tokie protezai, ypač atstatinėjant galinių dantų defektus, kartais padeda išvengti išimamų protezų. Bedančiai pacientai gali susigrąžinti neišimamus dantis arba sutvirtinti išimamus protezus.
Kiekvienas, galvojantis apie dantų implantus, turėtų suvokti, kad implantacija, kaip ir kiti gydymo metodai, yra kruopščiai suplanuota ir dažnai ne vieno apsilankymo reikalaujanti procedūra. Viskas prasideda nuo konsultacijos. Jos metu išklausomi paciento pageidavimai, įvertinama bendra sveikatos būklė (autoimuninės ligos, cukrinis diabetas ir kitos ligos ar būklės, galinčios turėti įtakos sėkmingai implantacijai), įvertinami perioraliniai minkštieji audiniai, sąkandžio tipas, parafunkcijos, likusių dantų prognozė ir alveolinės ataugos būklė.

Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Skambinkite arba registruokitės

Registracija

Taikos al. 24, Panevėžys
Tel., faks.: (~45) 46 69 33,
Mob. tel.: +370 610 66933, +370 663 66000
El.paštas info@dentavita.lt
www.dentavita.lt

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta!
Įvyko klaida