Taikos al. 24, Panevėžys
Tel.: 8 (45) 46 69 33, +370 610 669 33
El. paštas info@dentavita.lt

Darbo laikas:
I, II, III, IV, V - 8:00 - 18:00
VI, VII - Nedirbame

Naujienos

Esate „GeneralFinansing“ klientas, gimęs vasarį?
Puiku!
Mes turime Jums išskirtinį pasiūlymą!
Iki kovo 22 d. profesionaliai burnos higienai suteikiame Jums 10% nuolaidą!

*Nuolaida suteikiama parodžius iš „GeneralFinansing“ gautą sveikinimą.

Parama Panevėžio Gyvūnų Globos Draugijai ir jos gyventojams

Prieš gražiausias metų šventes aplankėme Panevėžio Gyvūnų Globos Draugiją ir jos gyventojus. Visų darbuotojų dėka šuniukai ir kačiukai miegos šiltuose ir jaukiuose pataluose, o valymosi priemonės užtikrins švarą.
Džiaugsmas yra tikras tik tuomet, kai juo yra dalijamasi, o dalintis džiaugsmu - gera!

Bendradarbiavimas su SOA

Kasdien savo kelyje sutinkame įvairių žmonių, su kuriais komunikuojame, keičiamės idėjomis, kartu veikiame. Gebėjimas sėkmingai kurti ilgalaikius santykius mums yra ypatingai svarbus. Juk bendradarbiavimas atveria galimybes efektyviai siekti tikslų, mokytis iš kitų ir įgyvendinti įvairius sumanymus. Tai lemia sėkmę mūsų profesinėje srityje.

Džiaugiamės jaunimo pasiekimais ir noru tobulėti. Būsimieji odontologai mus įkvepia, o bendradarbiavimas su SOA (Studentų Odontologų Asociacija) įprasmina darbus!

Visuotinis Odontologų rūmų narių susirinkimas ir tarptautinis kongresas „Mokslo pažanga šiuolaikinėje odontologijoje“

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai š.m. gegužės 25 - 26 d. Druskininkuose organizavo keturioliktąjį Rūmų tarptautinį kongresą „Mokslo pažanga šiuolaikinėje odontologijoje“.

Rūmų tarptautinis kongresas – didžiausias ir reikšmingiausias odontologų bendruomenės renginys, pritraukiantis ne tik Lietuvos gydytojus odontologus bei burnos priežiūros specialistus, bet ir užsienio svečius. Odontologų rūmų Kongreso organizacinio komiteto pirmininkas dr. Gintaras Janužis akcentavo, kad Kongreso, kurį įvardijo kaip žinių, kolegiškumo ir bendravimo šventę, tikslas – Odontologų rūmų bendruomenės nariams pristatyti temas, kurios šiuo metu aktualios ne tik odontologų bei burnos priežiūros specialistų bendruomenei, bet ir visiems Lietuvos gyventojams. Todėl be specifinių odontologinių temų buvo pasirinktos ir pristatytos kitos aktualios temos – kolegų tarpusavio bendravimo ypatumai, bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymas, pirmoji pagalba odontologo kabinete.

Kongrese dėmesys buvo skirtas ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto bei Vilniaus universiteto odontologijos studijų programų studentų mokslinių darbų pristatymams, kuriuose jaunieji mokslininkai pristatė savo pastarųjų metų mokslo tyrimų rezultatus. Esminiai studentų pranešimų vertinimo kriterijai buvo pavadinimo, tikslo, uždavinių formulavimas, metodikos pristatymo aiškumas, rezultatų aptarimo aiškumas, statistinių metodų taikymas, išvadų formulavimas, darbo apipavidalinimas bei pristatymo kokybė.

Komisija vienbalsiai nusprendė pirmąją vietą skirti LSMU studentams Mantui Kubiliui ir Tomui Puidokui už pranešimą „Trombocitų koncentratų atsparumas fibrinolizei“ (darbo vadovas – med. dr. Gintaras Janužis).

Džiugu, kad odontologijos klinikos DENTAVITA būsimas komandos narys Mantas Kubilius eina tėvų pėdomis ir, tikima, pratęs bei pateisins klinikos credo „Amžina garantija iš kartos į kartą“.  

 

Laikas visada pavers dulkėmis tai, kas netvirta, tačiau gerbs ir palaikys tai, kas tvirta...

„Klinikos 31-asis gimtadienis – geriausia dovana, kuri išreiškia klinikos pacientų pasitikėjimą ir joje dirbančių gydytojų pripažinimą. Drąsiai galiu teigti, kad DENTAVITA - tai moderni ir patikima klinika, teikianti visas odontologines paslaugas po vienu stogu. Ir toliau stengsimės būti laipteliu aukščiau nei buvome vakar“,- teigia klinikos savininkas Marijus Kubilius. Jis yra įsitikinęs, kad patikimos ir profesionalios klinikos vardą pateisina jo komandos atlikti darbai. Puikiausias to įrodymas – ilgamečiai pacientai ir jų rekomendacijos. Vienas iš tokių atvejų – ponia Zita Kontrimienė, kuri yra bene ištikimiausia klinikos pacientė. „Gera bent simboliškai atsidėkoti jai už tai, kad šitiek metų yra kartu. Tokie pacientai kaip ponia Zita skatina nuolat tobulėti ir, žinoma, nuoširdžiai šypsotis“, džiaugėsi klinikos savininkas.

Skambinkite arba registruokitės

Registracija

Taikos al. 24, Panevėžys
Mob. tel. +370 610 66933, +370 663 66000,
Tel., faks. (~45) 466933,

El.paštas info@dentavita.lt
www.dentavita.lt

Dentavita - Odontologijos klinika Panevėžyje

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta!
Įvyko klaida