Taikos al. 24, Panevėžys
Tel.: 8 (45) 46 69 33, +370 610 669 33
El. paštas info@dentavita.lt

Darbo laikas:
I, II, III, IV - 8:00 - 20:00
V - 8:00 - 19:00
VI, VII - Nedirbame

Naujienos

Visuotinis Odontologų rūmų narių susirinkimas ir tarptautinis kongresas „Mokslo pažanga šiuolaikinėje odontologijoje“

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai š.m. gegužės 25 - 26 d. Druskininkuose organizavo keturioliktąjį Rūmų tarptautinį kongresą „Mokslo pažanga šiuolaikinėje odontologijoje“.

Rūmų tarptautinis kongresas – didžiausias ir reikšmingiausias odontologų bendruomenės renginys, pritraukiantis ne tik Lietuvos gydytojus odontologus bei burnos priežiūros specialistus, bet ir užsienio svečius. Odontologų rūmų Kongreso organizacinio komiteto pirmininkas dr. Gintaras Janužis akcentavo, kad Kongreso, kurį įvardijo kaip žinių, kolegiškumo ir bendravimo šventę, tikslas – Odontologų rūmų bendruomenės nariams pristatyti temas, kurios šiuo metu aktualios ne tik odontologų bei burnos priežiūros specialistų bendruomenei, bet ir visiems Lietuvos gyventojams. Todėl be specifinių odontologinių temų buvo pasirinktos ir pristatytos kitos aktualios temos – kolegų tarpusavio bendravimo ypatumai, bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymas, pirmoji pagalba odontologo kabinete.

Kongrese dėmesys buvo skirtas ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto bei Vilniaus universiteto odontologijos studijų programų studentų mokslinių darbų pristatymams, kuriuose jaunieji mokslininkai pristatė savo pastarųjų metų mokslo tyrimų rezultatus. Esminiai studentų pranešimų vertinimo kriterijai buvo pavadinimo, tikslo, uždavinių formulavimas, metodikos pristatymo aiškumas, rezultatų aptarimo aiškumas, statistinių metodų taikymas, išvadų formulavimas, darbo apipavidalinimas bei pristatymo kokybė.

Komisija vienbalsiai nusprendė pirmąją vietą skirti LSMU studentams Mantui Kubiliui ir Tomui Puidokui už pranešimą „Trombocitų koncentratų atsparumas fibrinolizei“ (darbo vadovas – med. dr. Gintaras Janužis).

Džiugu, kad odontologijos klinikos DENTAVITA būsimas komandos narys Mantas Kubilius eina tėvų pėdomis ir, tikima, pratęs bei pateisins klinikos credo „Amžina garantija iš kartos į kartą“.  

 

Skambinkite arba registruokitės

Registracija

Taikos al. 24, Panevėžys
Tel., faks.: (~45) 46 69 33,
Mob. tel.: +370 610 66933, +370 663 66000
El.paštas info@dentavita.lt
www.dentavita.lt

Dentavita - Odontologijos klinika Panevėžyje

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta!
Įvyko klaida