Taikos al. 24, Panevėžys
Tel.: 8 (45) 46 69 33, +370 610 669 33
El. paštas info@dentavita.lt

Darbo laikas:
I, II, III, IV, V - 8:00 - 18:00
VI, VII - Nedirbame

Odontologijos klinika

Apie kliniką

KubiliaiOdontologijos klinika „Dentavita“ – tai laiko patikrinta klinika su šeimos istorija, tęsiama iš kartos į kartą. Nuo 1987 metų veikianti odontologijos klinika „Dentavita“ teikia kokybiškas plataus spektro odontologines paslaugas. Čia rasite savo srities profesionalus – visuomet pasirengusius Jums padėti gydytojus odontologus kartu su padėjėjais, gydytojus ortopedus, gydytoją ortodontą, periodontologą, burnos chirurgą, gydytoją aneteziologą ir reanimatologą, burnos higienistus. Taip pat klinikoje konsultuoja ir kiti specialistai, atvykstantys iš geriausių Lietuvos klinikų.

Klinika Panevėžyje žinoma nuo 1987 m. Tuo metu tai buvo pirmasis Lietuvoje odontologijos paslaugų kooperatyvas ,,Sveikata‘‘, kurio įkūrėjas ir vadovas buvo Vitas Kubilius. Vėliau kooperatyvas pervardintas į V. Kubiliaus individualią įmonę, kuri 2005 m. reorganizuota į uždarają akcinę bendrovę. Nuo tada jai vadovauja patyrimą iš tėvo perėmęs sūnus Marijus Kubilius. Tikimasi, kad ateityje klinikos veiklos tęstinumą užtikrins Marijaus Kubiliaus sūnus Mantas, šiuo metu studijuojantis odontologiją Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete.
Per daugelį metų buvo atrastas būdas kurti abipusiu pasitikėjimu ir bendru supratimu pagrįstas vertybes, kuriomis tikima. Toks pasitikėjimas įkvepia atlikti kiekvieną darbą taip, kad Jūs, mūsų pacientai, pasikliautumėte odontologijos klinika „Dentavita“ ir joje dirbančia komanda.

Klinikos kokybės bei patikimumo garantas – iš kartos į kartą perduodami įgūdžiai ir patirtis.

Mums svarbūs darbo rezultatai, todėl naudojame tik tarptautinius medicininių standartų reikalavimus atitinkančias medžiagas, šiuolaikiškas technologijas ir moderniausią kompiuterizuotą odontologinę įrangą. Klinikoje įdiegta saugi didžiausio detalumo rentgeno diagnostikos aparatūra, leidžianti ne tik greitai diagnozuoti patologiją ir parinkti optimaliausią dantų gydymo ar protezavimo būdą, bet ir sumažinti rentgeno spindulių dozes pacientams.

Siekiant išpildyti visus pacientų lūkesčius ir sutaupyti gydytojo bei paciento laiką, tose pačiose klinikos patalpose buvo įkurta dantų protezų gamybos laboratorija, kurioje dirba profesionalūs ir kompetetingi dantų technikai. Dantų protezams gaminti naudojamos tik kokybiškos medžiagos, kurios garantuoja aukštą dantų protezavimo kokybę ir gražią šypseną pacientui.

 

Skambinkite arba registruokitės

Registracija

Taikos al. 24, Panevėžys
Mob. tel. +370 610 66933, +370 663 66000,
Tel., faks. (~45) 466933,

El.paštas info@dentavita.lt
www.dentavita.lt

Dentavita - Odontologijos klinika Panevėžyje

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta!
Įvyko klaida