Taikos al. 24, Panevėžys
Tel.: 8 (45) 46 69 33, +370 610 669 33
El. paštas info@dentavita.lt

Darbo laikas:
I, II, III, IV, V - 8:00 - 18:00
VI, VII - Nedirbame

Socialinė atsakomybė

Džiaugiamės ultratriatlonininkės A.Rancevos pergale

2018 m. rugpjūčio 24-26 dienomis Panevėžys buvo tapęs triatlonininkų miestu, į kurį suvažiavo kelios dešimtys sportininkų ir triatlono gerbėjų iš viso pasaulio.
Šių metų pasaulio dvigubo ultratriatlono taurės varžybos Panevėžyje buvo jubiliejinės – penkioliktos. Jose – rekordinis dalyvių skaičius (44
sportininkai) net iš 20 valstybių. Visų jų laukė nemenkas iššūkis – 7,6 km plaukimo, 360 km važiavimo dviračiu ir 84,4 km bėgimo rungtys.
Odontologijos klinika „Dentavita“ liko neabejinga tokiai ypatingai sporto šventei ir džiaugiasi galėjusi prisidėti prie ultratriatlone jėgas pasitikrinusios, po dviejų rungčių pirmavusios, o galutinėje įskaitoje moterų grupėje iškovojusios trečiąją vietą panevėžietės Alinos Rancevos pasiekimų.
Džiaugiamės sportininkės bronza ir linkime sėkmės tolimesnėse varžybose!

Odontologijos klinikos „Dentavita“ ir Panevėžio rajono savivaldybės socialinis projektas

Socialiai atsakinga įmonė – odontologijos klinika „Dentavita“ – kartu su Panevėžio rajono savivaldybe pradeda įgyvendino socialinį projektą. Panevėžio rajono Paįstrio seniūnijos gyventojai – daugiavaikei motinai Giedrutei Gumbinienei – klinika atliko burnos diagnostiką, sudarė gydymo planą ir suteikė visas reikalingas odontologines procedūras NEMOKAMAI. Transportavimo ir kitomis paslaugomis, susijusiomis su projekto įgyvendinimu, pasirūpino Panevėžio rajono savivaldybė.
Pacientė 2017-uosius pradėjo besidžiaugdama nuoširdžia šypsena!

Labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ neįgalių vaikučių Kalėdinės svajonės

Išpildėme labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ neįgalių vaikučių Kalėdines svajones. Kartu su Andrėja, Serena ir Emiliu džiaugiamės vaikų šypsenomis gavus išsvajotas dovanas.

„Dentavita“ neabejinga neįgaliųjų vaikučių svajonėms

2014 metais klinika neliko abejinga neįgaliųjų Panevėžio vaikučių kalėdinėms svajonėms. Atsiliepėme į Marijaus, Tomo ir Kristupo svajones. Kristupui dovanojome šiltus rūbelius – striukę ir kelnes. Tomas rašydamas kalėdinę svajonę prašė šiltos patalynės, kad būtų galima šiltai ir saldžiai miegoti. Marijus mokosi prancūzų kalbos. Prancūzija yra jo svajonių šalis, į kurią jis norėtų kada nors nuvykti, todėl norėjo per kalėdas gauti dovanų papildomos literatūros prancūzų kalbos mokymuisi.

2013m. akcija „Ištiesk gerumui ranką“

Jau trečius metus odontologijos klinika Dentavita dalyvauja labdaros ir paramos fondo Algojimas akcijoje „Ištiesk gerumui ranką“. 2013 metais nutarėme išpildyti Kalėdinę svajonę turėti didelį žaislinį namą, kuriame būtų galima pasislėpti Panevėžio lopšelio-darželio „Pasaka“ Ežiukų grupės vaikams. Vaikai Kristupas, Aistis, Adas, Žilvinas, Benas, Ermina, Tomas, Liutauras, Majus ir Kajus džiaugdamiesi dovana, skatina ir kitus dalintis gerumu.

Neįgaliųjų vaikučių kalėdines svajones išpildė „Dentavita“

Odontologijos klinika „Dentavita“ bendradarbiaudama su Labdaros ir paramos fondu „Algojimas“, jau antrus metus pildo negalią turinčių vaikučių kalėdines svajones. 2012 metais klinikos vadovai nutarė įgyvendinti trijų Panevėžio mieste gyvenančių vaikų Džestinos, Evelinos bei Arno kalėdines svajones.
Džestiną pradžiuginome dovanodami vaikišką virtuvėlės komplektą. Išpildėme ilgalaikė Evelinos svajonę – turėti gitarą su kuria galėtų mokytis groti. Kad Arnui nešaltų kojytės klinikos dovana – elektrinis kojyčių šildytuvas.
Kviečiame ir kitus prisidėti prie šio kilnaus tikslo – mažus vaikų norus paverčiant dideliu džiaugsmu.

Dėmesys neįgalius vaikus auginančioms šeimoms

Klinika bendradarbiaudama su Labdaros ir paramos fondu „Algojimas“ remia neįgalius vaikus auginančias šeimas.

2011 m. atsiliepdami į Labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ kvietimą išpildyti neįgalių vaikų kalėdines svajones, pildėme Panevėžyje gyvenančių neįgalių vaikučių kalėdinius norus.
Nelikome abejingi neįgalius vaikus auginančioms šeimos ir šiais metais. Atsiliepdami į šeimų išsakytus poreikius, išpildėme didelę mamos Jūratės ir sūnaus Ugniaus svajonę turėti patogią, tvirtą lovą. Su šia dovana klinikos vadovas ir darbuotojai atvyko saulėtą liepos 4 d. vakarą.

Gėris – pasaulio egzistavimo pagrindas…

Gėris – pasaulio egzistavimo pagrindas. Išnyks gėris, nustos gyvuoti ir mūsų planeta. Gėrį kuriame mes žmonės. Pasidalinkime gėriu su kitais…
Kiekvieno žmogaus pareiga grąžinti pasauliui tiek, kiek iš jo paėmė. (A.Einšteinas)

Yra nuostabu, kai matai džiaugsmu degančias vaikučių akis, plačias šypsenas, sulaukus svajonių išsipildymo. Mantas ir Kristupas jau sulaukė prašytų dovanų ir laiką leidžia žaisdami su Žaibo Makvyno mašinomis. Lopšelio darželio „Vaikystė“ Ežiukų grupės vaikai džiaugiasi lavinamaisiais žaislais, kuriuos dovanojo klinika pildydama vaikų Kalėdines svajones. Taip pat dėkojame darželio vaikučiams ir jų auklėtojoms už dovanotus žaisliukus-angeliukus, kuriais papuošėme klinikos eglutę.

Skambinkite arba registruokitės

Registracija

Taikos al. 24, Panevėžys
Mob. tel. +370 610 66933, +370 663 66000,
Tel., faks. (~45) 466933,

El.paštas info@dentavita.lt
www.dentavita.lt

Dentavita - Odontologijos klinika Panevėžyje

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta!
Įvyko klaida