Taikos al. 24, Panevėžys
Tel.: 8 (45) 46 69 33, +370 610 669 33
El. paštas info@dentavita.lt

Darbo laikas:
I, II, III, IV, V - 8:00 - 18:00
VI, VII - Nedirbame

Dantų implantavimas

Ilgalaikė implantų sėkmė priklauso nuo daugelio faktorių. Pirmiausia,nuo kaulo storio ir kokybės. Kuo daugiau ir kuo geresnės kokybės kaulas, tuo didesnė tikimybė, kad implantas prigis geriau ir ilgam laikui. Be abejo, implantų ilgaamžiškumui labai didelę įtaką turi paciento asmeninė implantų priežiūra pasibaigus gydymui. Trečias nulemiantis faktorius yra implantuojančio gydytojo patirtis ir gebėjimai. Vilniaus Implantologijos Centre dirbantys implantologai yra tikri šios srities specialistai, turintys didelę patirtį bei nuolatos atnaujinantys savo žinias tarptautiniuose kongresuose ir seminaruose. Taip pat svarbus faktorius- tai kokybiškai atliktas protezavimas. Jei bus neteisingai suformuotas danties protezas po implantacijos, kandimo jėgos gali pasiskirstyti netolygiai ir tai gali nulemti trumpesnį implanto funkcionavimo laiką.

Nors implantuoti gali ir bendrosios praktikos odontologai, išklausę specialius kursus, mes manome, kad geriausi rezultatai pasiekiami, kai implantus sriegia gydytojai specialistai – veido ir žandikaulių srities chirurgai, burnos chirurgai ir periodontologai. Kad sėkmingai įsuktų implantus, minėtų sričių specialistai po universiteto baigimo papildomai mokėsi mažiausiai 3 metus, todėl siekdami tik geriausių rezultatų, mūsų klinikoje implantuoja tik gydytojai specialistai.

Garbingas amžius jokiu būdu nėra kliūtis implantacijai. Vyriausias pacientas, kuriam Vilniaus implantologijos centre buvo sėkmingai atlikta implantacija ir protezavimas yra 76–ių metų. Negalima sriegti implantų jaunesniems nei 18 metų vaikinams, o merginoms jau galima implantuoti 16-17 metų, priklausomai nuo augimo tempų. Toliau amžiaus apribojimų dantų implantacijai nėra, svarbu, kad toje vietoje, į kurią sriegiamas implantas, pakaktų kaulo.

Taip. Tai yra patikimas ir saugus gydymo metodas. Didžiausia komplikacija kokia tik gali būti – tai, kad implantas neprigis. Statistiškai tik 3-4% įsriegtų implantų dėl vienų ar kitų priežasčių neprigyja, tačiau tai visiškai nėra katastrofa, nes neprigijus implantui pacientas nejaučia skausmo, o pašalinus neprigijusį implantą po 2-3 mėn į jo vietą galima sriegti kitą. Jokių pašalinių reiškinių (kaip kad alergija, vėžio sukėlimas) nuo implantų negali būti.

Jūsų implantų ilgaamžiškumas ir patvarumas priklausys nuo to, kaip Jūs prižiūrėsite savo implantus. Kas keturis-šešis mėnesius implantus reikia profesionaliai nuvalyti pas higienistą ir bent kas metus patikrinti pas odontologą, kuris sriegė implantus.

Ne. Implantacijos metu yra naudojamas vietinis nuskausminimas, todėl Jūs nejausite jokio diskomforto operacijos metu. Nedidelis diskomfortas gali būti jaučiamas po operacijos, tačiau jį sušvelnina medikamentai, skiriami po procedūros.

Jūs galite eiti į darbą kitą dieną po operacijos.

Dantų implantų nauda akivaizdi daugeliu atvejų:

  • Grąžinama graži šypsena.
  • Grąžintas pasitikėjimas savimi.
  • Geresnė išvaizda.
  • Geresnė savijauta.
  • Aiškesnė kalba.
  • Pagerinta kramtymo funkcija, galimybė mėgautis įvairiu maistu.
  • Patogumas.

Dantų implantai yra labai gera investicija. Jūs gausite produktą, kurį naudosite 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, 52 savaites per metus, ir, tikėkimės, visą likusį savo gyvenimą.

Viskas priklauso nuo individualios situacijos. Paprasta implanto sriegimo operacija trunka nuo 20 iki 40 min. Jei reikalingas didesnis implantų kiekis arba situacija sudėtingesnė ir tenka taikyti papildomas priemones (pvz. kaulo priauginimą), procedūra gali užtrukti ir kelias valandas.

Pacientams yra galimybė odontologinę procedūrą atlikti su intravenine sedacija, kurios metu slopinama sąmonė, jaučiamas komfortas ir ramybė. Šią procedūrą ypač rekomenduojame pacientams, kurie bijo adatos dūrio, jaučia nesuvaldomą stresą ir nerimą prieš kiekvieną vizitą pas gydytoją arba tiesiog juos vargina būti ilgai išsižiojus ir išsėdėti kelias valandas nejudant. Intraveninę sedaciją atlieka kvalifikuotas gydytojas anesteziologas reanimatologas.

Prieš implantavimą pacientas yra konsultuojamas. Burnos chirurgas privalo pacientui atsakyti į visus rūpimus klausimus, paaiškinti procedūrų taikymo galimybes ir būtinumą. Konsultacijos metu gydytojas burnos chirurgas įvertina paciento situaciją ir pasiūlo gydymo variantus. Prieš implantaciją gali būti taikomos papildomos procedūros, reikalingos implantui sėkmingai prigyti, – atliekama burnos higiena, taikoma kaulo priauginimo procedūra. Implantuojant dantų implantus yra atliekamas vietinis nuskausminimas, todėl pati procedūra visiškai neskausminga. Vizito metu atkeliamas nedidelis dantenų lopinėlis. Toje vietoje suformuojama vieta implantui ir šis įsriegiamas į kaulą. Dantenos susiuvamos, o siūlai šalinami po 10–14 dienų. Titanas, iš kurio gaminami implantai, puikiai biologiškai dera su kauliniu audiniu ir tiesiog suauga su juo. Tam prireikia 3–6 mėnesių, priklausomai nuo to, koks implantas buvo sriegtas, taip pat į kokį kaulą buvo sriegta – tikrą ar priaugintą.

Po implantacijos galite jausti nežymų skausmą. Jo malšinimui paprastai užtenka įprastų vaistų nuo skausmo (Ibumax, Ibuprom, Nimesil, Ketanov ir kt). Operuotos vietos patinimas po danties implantacijos būna nedidelis, išskyrus tuos atvejus, kai naudotas kaulo pakaitalas ar implantuota daugiau implantų. Taip pat po operacijos gali atsirasti mėlynės veido odoje. Neišsigąskite – tai pooperacinės kraujosruvos, kurios vėliau išnyks. Maksimalus patinimas būna trečią parą po operacijos, paskui  po truputį mažėja. Norint  sumažinti patinimą bei mėlynių atsiradimą, rekomenduojama dėti šaltą kompresą.

Skambinkite arba registruokitės

Registracija

Taikos al. 24, Panevėžys
Mob. tel. +370 610 66933, +370 663 66000,
Tel., faks. (~45) 466933,

El.paštas info@dentavita.lt
www.dentavita.lt

Dentavita - Odontologijos klinika Panevėžyje

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta!
Įvyko klaida