Taikos al. 24, Panevėžys
Tel.: 8 (45) 46 69 33, +370 610 669 33
El. paštas info@dentavita.lt

Darbo laikas:
I, II, III, IV, V - 8:00 - 18:00
VI, VII - Nedirbame

Dantų balinimas

Philips ZOOM – tai naujos kartos efektyvi ir saugi profesionalaus dantų balinimo sistema.

Graži ir sveika šypsena atlieka svarbų vaidmenį kiekvienoje mūsų gyvenimo srityje. Philips ZOOM profesionali balinimo sistema užtikrina veiksmingą ir saugų balinimo būdą bei ilgalaikius rezultatus net ir su mažesnės koncentracijos balinimo geliu.
Philips ZOOM sistema balina dentiną ir emalį, bet nepakeičia danties struktūros. Dantys gali išbalti net iki 8 atspalvių! Philips ZOOM balinimo gelio sudėtyje yra kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo mikrodefektus, emalis tampa švelnesnis ir blizgesnis, taip pat sumažėja dantų jautrumas. Philips ZOOM balinimo gelio sudėtyje yra 6 proc. vandenilio peroksido, o naudojant naująja ZOOM WhiteSpeed LED balinimo lempą pasieksite puikių rezultatų. Dantų balinimo proceso metu organinės kilmės dėmės tampa šviesesnės, kai nutraukiamos jungtys tarp anglies atomų. Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad dėmės absorbuoja mėlyno spektro šviesą, todėl anglies atomai skyla lengviau.

Philips ZOOM sistema – tai saugi ir efektyvi dantų balinimo sistema, kurios balinimo gelio vandenilio peroksido koncentracija yra 6 proc. kaip to reikalauja ES direktyva. Be to, balinimo gelio sudėtyje amorfinio kalcio fosfato, kuris mažina dantų jautrumą ir užildo emalio mikrodefektus.
Dantų balinimo procedūra yra 100 proc. saugi tik tada, kai ją atlieka odontologas arba burnos higienistas. Labai dažnai dantų balinti net negalima iš karto – pirma, turi būti išgydytas kariesas ir nuvalytos apnašos bei akmenys. Norint atlikti estetinę procedūrą, šiuo atveju dantų balinimą, dantys ir dantenos privalo būti sveikos.

Kelias baltesnės šypsenos link yra paparstas, greitas ir saugus!

Skambinkite arba registruokitės

Registracija

Taikos al. 24, Panevėžys
Mob. tel. +370 610 66933, +370 663 66000,
Tel., faks. (~45) 466933,

El.paštas info@dentavita.lt
www.dentavita.lt

Dentavita - Odontologijos klinika Panevėžyje

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta!
Įvyko klaida