Taikos al. 24, Panevėžys
Tel.: 8 (45) 46 69 33, +370 610 669 33
El. paštas info@dentavita.lt

Darbo laikas:
I, II, III, IV, V - 8:00 - 18:00
VI, VII - Nedirbame

Dantų estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas – tai modernus gydymo būdas, kurio metu naudojamas subtilus, itin estetiškas trūkstamų danties audinių atkūrimo principas pasitelkiant šiuolaikiškas kompozicines medžiagas, nešlifuojant ir nepažeidžiant sveikų danties audinių, o stengiantis, kad restauruoti dantys atrodytų natūraliai proporcingi, blizgėtų ir tinkamai funkcionuotų.

Tokio plombavimo metu yra atkūriama dantų forma, spalva, dydis, skaidrumas ir net netaisyklinga padėtis dantų lanke. Visa plombavimo esmė yra atstatyti dantį taip, kad jis nesiskirtų nuo šalia esančių dantų t.y. atkartoti jo anatomiją. Estetinis plombavimas, tai ne vien tik viso danties paviršiaus dengimas plombine medžiaga, tai gali būti tik kandamųjų kraštų atstatymas arba per plačių tarpdančių (tremų/ diastemų) uždarymas.

Estetinio plombavimo privalumai:

1. Greita procedūra (per maždaug vieną valandą galima atkurti vieno danties anatominę formą).
2. Minimaliai invazyvu (nereikalingas danties preparavimas (estetinis protezavimas) ar dantų padėties keitimas (dantųtiesinimas) norint pasiekti harmoningą šypseną).
3. Procedūra gali būti atliekama bet kokio amžiaus pacientams.
4. Puikus estetinis ir funkcinis rezultatas dėka aukštos kokybės šiuolaikinių medžiagų.
5. Kaina (estetinis plombavimas lyginant su dantų protezavimu ar ortodontija yra pigesnė alternatyva).

Estetinio plombavimo trūkumai: 

1. Prie plombų labiau nei prie nuosavų danties audinių kaupiasi bakterinis apnašas.
2. Plombos dėvisi ir jas kas tam tikrą laiką privalu poliruoti, keisti naujomis.
3. Net ir praėjus keliems metams po atlikto plombavimo, galima atlikti nežymias spalvos bei formos korekcijas neperdarant viso plombavimo.

Dar prieš estetinį plombavimą gydytojas odontologas išklauso paciento nusiskundimus ir pageidavimus, apžiūri dantų būklę, atlieka rentgeno nuotrauką ir aptaria, kokia, pagal esamą situaciją, bus procedūros eiga, kiek laiko truks ir kokia bus kaina. 

Pasiruošimas procedūrai:

1. Reikia atlikti profesionalią burnos higieną.
2. Jei norima atlikti dantų balinimą, jį reikėtų atlikti likus 2 savaitėms iki estetinio plombavimo procedūros.

Procedūros eiga: 

Atvykus į estetinį plombavimą pacientui yra atliekama vietinė nejautra, kad nejaustų jokio diskomforto. Iš plombuojamų dantų yra pašalinami ėduonies pažeisti audiniai, seni, nekokybiški užpildai. Danties paviršius paruošiamas plombavimui. Plombuojant yra taikoma sluoksniavimo technika ir tokiu būdu yra atkuriama danties anatomija. Atstatymui yra naudojamos naujausios, pagal „Nano” technologiją pagamintos kompozicinės medžiagos. Šie kompozitai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu, be to, turi labai plačią spalvų skalę, o tai leidžia gydytojui parinkti idealiai Jūsų natūralius dantis atitinkančią spalvą ir pasiekti puikių rezultatų.   

Estetinis dantų plombavimas atliekamas priekinių dantų srityje. Šios procedūros metu šalinami dantų defektai, kurie atsirado dėl ėduonies, patirtų traumų, dantų dilimo ir kitų veiksnių. Atliekant estetinį dantų plombavimą taip pat gali būti koreguojama spalva ir forma.

Skambinkite arba registruokitės

Registracija

Taikos al. 24, Panevėžys
Mob. tel. +370 610 66933, +370 663 66000,
Tel., faks. (~45) 466933,

El.paštas info@dentavita.lt
www.dentavita.lt

Dentavita - Odontologijos klinika Panevėžyje

Ačiū, jūsų žinutė išsiųsta!
Įvyko klaida